Nezařazené

Finále extraligy dorostu 2012/2013

Soutěže družstev již jsou pro Slovan nějakou dobu minulostí, ale nesmíme zapomínat na naše mládežnické družstvo, které od 12. do 14. dubna bude bojovat ve Vlachovicích o záchranu v extralize dorostu. Naše hráče nečeká nic jednoduchého a přiznejme si, že by záchrana byla rovna skoro zázraku, ale hráči se o to jistě poperou.

Podle vydaných propozic by měl být k dispozici online přenos ze všech partií finále A i finále B a tak naše borce uvidíte živě. 

oficiální stránky pořadatele: www.chess-svetla.cz/index.php
výsledky finále B: db.chess.cz/soutez.php

Soutěže družstev již jsou pro Slovan nějakou dobu minulostí, ale nesmíme zapomínat na naše mládežnické družstvo, které od 12. do 14. dubna bude bojovat ve Vlachovicích o záchranu v extralize dorostu. Naše hráče nečeká nic jednoduchého a přiznejme si, že by záchrana byla rovna skoro zázraku, ale hráči se o to jistě poperou.

Podle vydaných propozic by měl být k dispozici online přenos ze všech partií finále A i finále B a tak naše borce uvidíte živě. 

oficiální stránky pořadatele: www.chess-svetla.cz/index.php
výsledky finále B: db.chess.cz/soutez.php

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události