Nezařazené

Proběhlo zahájení nové sezóny

V pátek třináctého proběhlo zahájení šachové sezóny 2013/2014. Hlavním bodem programu bylo představení soupisek pro nadcházející soutěžní ročník, které byly doplněny o cíle pro všechny týmy. V této sezóně bude Slovan Havířov pořádat dva turnaje. 19. října podle všeho uspořádá náš oddíl krajský a okresní přebor seniorů a 11. ledna dojde na 3. turnaj KP mládeže v rapid šachu. Kromě toho byli členové pozváni na školení rozhodčích 2. a 3. tříd, které proběhne v Orlové 12.  a případně také 13. října v herně SK Slavia Orlová.

V pátek třináctého proběhlo zahájení šachové sezóny 2013/2014. Hlavním bodem programu bylo představení soupisek pro nadcházející soutěžní ročník, které byly doplněny o cíle pro všechny týmy. V této sezóně bude Slovan Havířov pořádat dva turnaje. 19. října podle všeho uspořádá náš oddíl krajský a okresní přebor seniorů a 11. ledna dojde na 3. turnaj KP mládeže v rapid šachu. Kromě toho byli členové pozváni na školení rozhodčích 2. a 3. tříd, které proběhne v Orlové 12.  a případně také 13. října v herně SK Slavia Orlová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události