Nezařazené

Soutěže družstev – 2. liga již i se soupiskami

Včera (16. září) proběhlo v Orlové losování okresního přeboru a okresní soutěže družstev. Rozlosování na internetu zatím není, již v prvním kole je však naplánováno derby mezi týmy B a D (tedy pokud si dobře vzpomínám). Naše nejvyšší soutěž 2. liga již byla rozlosována před nějakým časem a dnes již také vyšly na světlo světa sestavy všech týmů. Také v letošní sezóně to vypadá na velmi vyrovnanou soutěž, ve které budou rozhodovat opravdu maličkosti. Krom 2. ligy jsou již na chess-results také sestavy mládežnické 1. ligy dorostu, ve které bude náš tým muset tvrdě bojovat o udržení soutěže. Právě dorostenci nastoupí ke svým zápasům jako první a to již 12. a 13. října ve Vsetíně respektive Frýdku-Místku.

Rozlosování a sestavy 2. liga F: chess-results.com/tnr106853.aspx
Rozlosování a sestavy 1. liga dorostu východ: http://chess-results.com/tnr110493.aspx

Včera (16. září) proběhlo v Orlové losování okresního přeboru a okresní soutěže družstev. Rozlosování na internetu zatím není, již v prvním kole je však naplánováno derby mezi týmy B a D (tedy pokud si dobře vzpomínám). Naše nejvyšší soutěž 2. liga již byla rozlosována před nějakým časem a dnes již také vyšly na světlo světa sestavy všech týmů. Také v letošní sezóně to vypadá na velmi vyrovnanou soutěž, ve které budou rozhodovat opravdu maličkosti. Krom 2. ligy jsou již na chess-results také sestavy mládežnické 1. ligy dorostu, ve které bude náš tým muset tvrdě bojovat o udržení soutěže. Právě dorostenci nastoupí ke svým zápasům jako první a to již 12. a 13. října ve Vsetíně respektive Frýdku-Místku.

Rozlosování a sestavy 2. liga F: chess-results.com/tnr106853.aspx
Rozlosování a sestavy 1. liga dorostu východ: http://chess-results.com/tnr110493.aspx

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události