Nezařazené

Po vysoké výhře céčko nadále první

V okresním přeboru vyjelo céčko k dalšímu zápasu do Rychvaldu s cílem uhájit první místo a to se podařilo bez větších problémů. Soupeř sice postavil silnou sestavu a po hodině hry to vypadalo na vyrovnaný zápas, v dalším průběhu však naši hráči ukázali svou sílu a zvítězili 6,5:1,5 a po prohře Bohumína má céčko v čele přeboru již tříbodový náskok. Volno ze základní sestavy dostal Roman Červenka, místo něj nastoupil, na republikový přebor se připravující, Adam Neděla, který zapsal na osmé šachovnici výhru nad panem Lipusem, kterého porazil i před několika týdny v okresní soutěži. Krátký pohled na utkání ze strany soupeře si můžete přečíst zde. 

V okresním přeboru vyjelo céčko k dalšímu zápasu do Rychvaldu s cílem uhájit první místo a to se podařilo bez větších problémů. Soupeř sice postavil silnou sestavu a po hodině hry to vypadalo na vyrovnaný zápas, v dalším průběhu však naši hráči ukázali svou sílu a zvítězili 6,5:1,5 a po prohře Bohumína má céčko v čele přeboru již tříbodový náskok. Volno ze základní sestavy dostal Roman Červenka, místo něj nastoupil, na republikový přebor se připravující, Adam Neděla, který zapsal na osmé šachovnici výhru nad panem Lipusem, kterého porazil i před několika týdny v okresní soutěži. Krátký pohled na utkání ze strany soupeře si můžete přečíst zde. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události